вул. Ківерцівська 7А, м. Луцьк

+38 (098) 700-51-80moc.liamg%40nylov.nilamret

вул. Ківерцівська 7А, м. Луцьк

+38 (098) 700-51-80moc.liamg%40nylov.nilamret

Технологія монтажу системи утеплення Термалін

Для утеплення фасадів ніздрювато-бетонними плитами ТЕРМАЛІН радимо використати універсальну клейову суміш БудМікс К-9, що чудово підходить як для приклеювання плит, так і для армування.
Додавати суху суміш у воду слід поступово, розмішуючи її до однорідної маси та притримуючись пропорцій, вказаних на упаковці клейової суміші.

Перший етап: Розведення суміші

Illustration

Клей наносять на плити у різний спосіб, вибір якого залежить від нерівностей стін. Для ідеально рівних рекомендовано суцільне нанесення клею (під гребінку). 
В інших випадках клей наносять точково або конвертом, що дозволить згладити нерівності. Після цього плиту приклеюють до стіни, злегка постукуючи довгою теркою. На кутах будівлі здійснюють перев’язку плит, кріплячи їх у шаховому порядку. Плити залишають сохнути на день-два.

Другий етап: Приклеювання плит

Illustration

Дюбелювання проводять мінімум через 24 години після монтажу плит. Оскільки ніздрювато-бетонні плити ТЕРМАЛІН мають показники хорошого зчеплення з поверхнею стіни, для них рекомендовано використовувати дюбелі з металевим наконечником з розрахунку: два дюбеля на одну плиту. Всього на квадратний метр йде 4 плити та 8 дюбелів. Отвори під дюбелі просвердлюють на 6-8 мм більше довжини дюбеля.

Третій етап: Дюбелювання

Illustration

Армування — важливий етап, правильне виконання якого посилить міцність конструкції , попередить виникнення тріщин і додатково вирівняє стіну. 
Тому важливо суворо дотримуватися чітко визначеної процедури: обов’язково спочатку нанести клей (це також може бути універсальна клейова суміш БудМікс К-9), і лише потім - втопити у ньому сітку, старанно розрівнявши сталевою теркою. 
Краї сітки повинні перекривати один одного не менше, ніж на 10 сантиметрів, а кути споруди слід додатково підсилити спеціальними кутовими профілями. Для армування плит Термалін підходить склосітка 160 г/кв.м. 

Четвертий етап: Армування

Illustration

Від завершення армування плит до початку ґрунтування має пройти мінімум 72 години. Коли клей висох, наждачним папером відшліфовують всі нерівності та мулярським пензлем або валиком наносять спеціальну фарбу, яка містить пісок. 
ВАЖЛИВО ЗНАТИ: Грунтувальна фарба з вмістом піску не лише додатково зміцнюють фасад, а й дозволяє на наступному етапі нанести на стіну декоративну штукатурку - шубу або короїд.

П'ятий етап: Ґрунтування

Illustration

Після ґрунтування та шліфування на стіну, згідно рекомендацій виробника, наносять штукатурну суміш

Шостий етап: Декоративна штукатурка

Illustration

Контакти

+38 (098) 700-51-80
moc.liamg%40nylov.nilamret

вул. Ківерцівська 7А, м. Луцьк
Пн-Пт 08:00-17:00 Сб-Нд вихідний

Ми у соціальних мережах

Illustration
Illustration
Illustration