вул. Ківерцівська 7А, м. Луцьк

+38 (098) 700-51-80moc.liamg%40nylov.nilamret

вул. Ківерцівська 7А, м. Луцьк

+38 (098) 700-51-80moc.liamg%40nylov.nilamret

Illustration

Утеплювач Термалін або пінопласт чи мінвата:  що краще і чому

Утеплювач Термалін являє собою теплоізоляційний матеріал, отриманий з вспіненого цементу(ніздрюватого бетону) та вапна — природної сировини.
Цей утеплювач відрізняється високою надійністю і безпекою. Він має хороший показник теплопровідності порівняно з іншими виробниками, тому відмінно зберігає тепло і таким чином допомагає економити на опаленні в холодну пору року.
Крім того, утеплювач Термалін володіє наступними перевагами:
● високою паропроникністю (утеплені стіни будуть «дихати», не створюючи при цьому негативного ефекту «парилки», який призводить до розвитку грибка і цвілі.● абсолютною екологічною чистотою,● негорючістю (утеплювач не тільки не займається, але і перешкоджає подальшому поширенню вогню),● високої звукоізоляцією,● довгим терміном служби.
Використовувати даний утеплювач можна на всіх типах стінових матеріалів, при будівництві споруд та будинків різних призначень.

Мінвата має 🟢 плюси аналогічно матеріалу Термалін:
● паропроникність; ● негорючість; ● довговічність.

А з 🔴 мінусів це: 

● боїться гризунів; ● втрата теплоізоляційних властивостей при намоканні; ● має високу ціну в порівнянні з Термаліном; ● при монтажі утворюється пил, який є шкідливим для здоров'я через гідрофобні добавки.

Пінопласт, на відміну від утеплювача Термалін, відрізняється доступною вартістю.
В основі пінопласту — спінений полімер — повністю синтетичний матеріал, що робить теплообмін через цей утеплювач утрудненим. 
🟢 До основних плюсів цього утеплювача відносять:
● відрізняється доступною вартістю; ● легка вага (теплоізоляція не ускладнює фасади).
🔴 Що стосується недоліків, то до головних відносять:
● легкозаймистість; ● виділяє шкідливі речовини, концентрація яких зростає при підвищенні температури; ● термін служби до 50 років (на практиці близько 20 років); ● вплив сонячного проміння на матеріал.

В процесі будівництва будь-якого житлового будинку особливо гостро стоїть питання вибору потрібного утеплювача. Вся справа в тому, що від підібраного матеріалу багато в чому залежить не тільки теплоізоляція конструкції, але і її міцність і довговічність.

Особливості утеплювача Термалін

Плюси і мінуси пінопласту та мінвати

То що обрати?

Вибір утеплювача повинен грунтуватися на оцінці стінових матеріалів. Її доцільно проводити виходячи, в першу чергу, з паропроникності стінового матеріалу, а також з огляду на несучу здатність стін, призначення споруди і місця розташування майбутньої будови.

У разі використання пінобетону, силікатної цегли, газобетону, бетону кращим вибором стане утеплювач Термалін. В іншому випадку, в процесі експлуатації пінопласту, волога, що накопичується в не паронепроникному утеплювачі, призведе до розвитку цвілі.

Контакти

+38 (098) 700-51-80
moc.liamg%40nylov.nilamret

вул. Ківерцівська 7А, м. Луцьк
Пн-Пт 08:00-17:00 Сб-Нд вихідний

Ми у соціальних мережах

Illustration
Illustration
Illustration